Kurumsal İletişim Çözümleri
Markaya bağlılığı güçlendirmek ve şirket politikalarını etkin kılmak amacıyla hazırlanan; süreli yayın, basılı eğitim materyalleri ve eğitim iletişimi koordinasyonu çözümleri.

 
 

- Süreli Kurumsal Yayınlar
Periyodik kurumsal iletişim dergilerinin yazılı ve görsel süreçleriyle hazırlanması. Periyodik sektörel iletişim ve haber dergilerinin yazılı ve görsel süreçleriyle hazırlanması.

 
 

İçerik belirlenmesi, haber toplama, araştırma, görsel malzemenin temini, baskı aşamasının takibi, reklam satışı ve dağıtım kanalları oluşturarak, dağıtımın organize edilmesi.

 
 

- Kurumsal Kimlik Çözümleri
Anahtar teslim kurumsal kimlik çalışmaları. Kurumsal kimliğin (imajın) belirlenerek bu imaja uygun görsel ve yazılı mesajların oluşturulması, logo tasarımı, kartvizit, antetli kağıt, fatura, irsaliye, broşür, katalog gibi basılı evrakın, dış mekan tanıtım malzemelerinin, promosyon ürünlerinin tasarım standartlarının oluşturulması. 

 
 

Banner, leaflet, afiş, broşür, takvim gibi grafik tasarım çalışmaları ve görsel malzeme temini. Promosyon malzemeleri hazırlanması ve temini.

 

 

Basılı Evrak Tasarımı ve Baskı Takibi
Kartvizitten, kataloga kadar tüm basılı evrakın tasarım ve baskı işleri, gerektiğinde doğrudan postalama (direkt-mailing), insert (yayın içi ek) gibi yollarla dağıtımın organize edilmesi.

Dijital ve Görsel Hizmetler
Interaktif tanıtım materyallerinin hazırlanması. (VCD-DVD-AUDIO-VIDEO Kaset) Haber Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı.

Süreli Yayınlar

“Türkiye’nin En Keyifli Otomobil Dergisi AutoVision”

2002 yılında yayın hayatına merhaba diyen ve yaklaşık 2,5 yıl boyunca bayilerde yerini alan aylık otomobil dergisi Autovision, günün yayıncılık anlayışına uygun PDF dergi formatında internet üzerinden ücretsiz olarak www.autovision.com.tr  adresi ile Aralık 2011’de yayınlanan ilk sayısı ile okurları ile tekrar buluştu.

 

“Yol ve Macera Kültürü Dergisi Seyyah”

Tüm aşamaları ile Rota bünyesinde tasarlanıp, üretilen, YAY-SAT tarafından dağıtımı gerçekleştirilen “Seyyah” dergisi 2003 – 2004 yılları arasında hedef kitleye ulaştırıldı.